Menu
Filtre (0)
Popover
Times
City
Odebírat novinky
Generic win

Ultra-X

Technologie Ultra-X kombinuje perfektní prvky pro maximální filmový zážitek!

Náš prémiový sál Ultra-X je vybaven zvukovým systémem Dolby Atmos a laserovým 4K projektorem, které zaručují unikátní kombinaci nejkvalitnějšího obrazu a dokonalého zvuku.

Ultra-X kombinuje křišťálově čistý obraz díky 4K laserovému projektoru CHRISTIE® Pure LASER RGB PROJECTOR a dechberoucí zvuk zabezpečený DOLBY® ATMOS™ systémem. To všechno si vychutnáte z maximálního pohodlí PremiumPlus sedaček, které vám poskytují nadstandardní prostor a komfort.

Nechte se vtáhnout do děje a užijte si MAXIMÁLNÍ FILMOVÝ ZÁŽITEK V CINEMAX.

Vstupte do nového světa zvuku s Dolby Atmos®!

Systém Dolby Atmos dostupný v sále Ultra X v síti kin CINEMAX vás přenese do děje na obrazovce pomocí pohyblivého prostorového zvuku, který vás bude obklopovat ze všech stran. Díky pokrokovému systému a důkladnému rozmístění reproduktorů se kinosál naplní úchvatným zvukem, který vychází ze všech směrů, čímž zdůrazňuje bohatost a hloubku každého filmu. Vy tak budete mít najednou pocit, že jste uprostřed děje. Hlasy lidí, zvuky měst, zvuky věcí a hudba ožijí v takovém realizmu, že vám to vyrazí dech.

Procesor Dolby Atmos způsobil revoluci v použití reproduktorů v kině, a to fixovaným a dynamickým zvukem, přizpůsobením zvuku velikosti místnosti, kterou promění na působivé místo obklopené zvuky. Zvuky příběhu na obrazovce se pohybují všude kolem vás v trojrozměrném prostoru, takže máte pocit, že to, co se děje na plátně, vás obklopuje ze všech stran. To dotváří MAXIMÁLNÍ FILMOVÝ ZÁŽITEK, který vzrušuje vaše smysly a inspiruje vaše emoce, aby přinesly maximální dopad zábavy.

Zažijte MAXIMÁLNÍ FILMOVÝ ZÁŽITEK díky maximální kvalitě obrazu!

Díky 4K laserovému projektoru CHRISTIE® Pure LASER RGB PROJECTOR si můžete vychutnat film v ultra vysokém rozlišení s nejvyšší snímkovou frekvencí s bezprecedentní věrností obrazu. Nechte se vtáhnout do děje se špičkou v oblasti digitální projekce, která stanovuje nový standard pro nejpřesnější, nejjasnější a nejvýkonnější filmové zážitky.

Obraz v rozlišení 4K má rozlišení 4096 x 2160 pixelů, teda neuvěřitelných 8,8 milionů pixelů a nabízí nejvyšší jas a čistotu. 4K laserový projektor Christie True je navíc vybavený 3D technologií a poskytuje maximální 3D zážitek. Laserová technologie RGB navíc dodává obrazu neuvěřitelnou skálu barev a kontrastů.