Menu
Filtre (0)
Popover
Times
City
Odebírat novinky
Generic win

CINEMAX – MAXIMÁLNÍ FILMOVÝ ZÁŽITEK

Naše síť kin CINEMAX vznikla v roce 2006 a aktuálně provozujeme 14 více sálových kin s celkovou kapacitou 11 406 míst ve 12 slovenských městech. Naši diváci znají kino CINEMAX jako svoje lokální kino, ve kterém na ně čeká maximální filmový zážitek a možnost kulturního vyžití.

V roce 2021 jsme otevřeli v Olomouci naše první kino v České republice. Protože naší snahou je přinášet zákazníkům maximální filmový zážitek, všechny sály (kromě VIP) CINEMAX Olomouc jsou vybaveny Premium Plus sedadly, které poskytují více prostoru než v standardním kině a dvojitou opěrku na ruku.

Pro technologické fajnšmekry přinášíme kinosál UltraX, který představuje vrchol dnes dostupných technologií v kombinaci zvuku DOLBY ATMOS a laserového 4K projektoru.

Jestli si naopak chcete užít maximální komfort, nabízíme Vám VIP Lounge – jedinečný VIP sál v kombinaci se soukromým salónkem a welcome drinkem zdarma. VIP sál nabízí soukromí, elektrické polohovatelné křesla a možnost objednat si popcorn či dobré víno přímo z křesla prostřednictvím tabletu.

Vstupte s námi do světa příběhů, které vás dokážou rozesmát, nadchnout či rozplakat, protože v našich kinech se běžný život mění na dobrodružství.


V pestré programové struktuře najdete opravdu široký výběr – od kasových trháků až po náročnější tituly pro skutečné filmové fajnšmekry. Prožijte u nás příběhy, které otřesou vašimi emocemi, ale i další kulturní události jako přímé přenosy či záznamy z koncertů moderních interpretů, oper, baletů či outdoorové a jiné filmové festivaly. Jsme také členy evropské sítě kin Europa Cinemas, což zaručuje bohatý výběr kvalitní evropské produkce.


Ve smyslu našeho hesla se snažíme, aby se obyčejná návštěva kina změnila na MAXIMÁLNÍ FILMOVÝ ZÁŽITEK! Záleží nám, jak se v kině cítíte, a proto neustále pracujeme na zkvalitňování našich služeb.

Přijďte si i vy vyzkoušet MAXIMÁLNÍ FILMOVÝ ZÁŽITEK, těšíme se na Vaši návštěvu!