Menu
Filtre (0)
Popover
Times
City
Odebírat novinky
Generic win

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
 

                                                                                                        Prodej vstupenek


1.    Jak si můžu koupit vstupenku na vybrané představení?

Vstupenku je možné si zakoupit přímo na pokladně kina CINEMAX nebo prostřednictvím on-line nákupu přes internet. Program k jednotlivým představením je dostupný na naší webové stránce: http://www.cine-max.cz/

2.    Jaké způsoby platby akceptujete?

Přímo v kinech můžete platit kartou nebo v hotovosti. Při platbě za vstupenku on-line je možné zrealizovat platbu kreditní kartou nebo debetní kartou. Přijímáme také stravenky Sodexo a Edenred s uplatněním pouze na vstupenky, ne občerstvení. 

3.    Je bezpečné používat moji kreditní kartu anebo debetní kartu při koupi lístků on-line?

Ano, platba kreditní/debetní kartou je bezpečná. Vaši platbu totiž zpracovává systém prostřednictvím zabezpečené stránky.  Údaje zákazníků společnosti CINEMAX slouží výhradně na účely zpracování obchodní transakce a nejsou poskytovány mimo naše společnosti.

4.    Co mám dělat, když se mi při koupi vstupenky on-line objeví hlášení o chybě?

Chybové hlášení se při koupi vstupenky on-line objevují jen zřídka. Jestli se Vám něco takové stane, je pravděpodobné, že vypršel čas potřebný na realizaci platby. Pokud Vám nebyla příslušná částka za koupu lístků stažena z účtu, vykonejte transakci opakovaně.

5.    Koupil jsem si vstupenky přes internet, peníze mi byly staženy z účtu, ale vstupenky mi nepřišly. Kdo mi s daným problémem pomůže?

V případě těžkostí se obraťte přímo na kino, do kterého jste si kupovali vstupenky.
Kontakty pro jednotlivé pobočky můžete najít: http://www.cine-max.cz/7/kina
 
6.    Co mám dělat, když jsem si omylem koupil vstupenky do jiného kina? Je možné je vyměnit?


V případě tohoto problému se obraťte přímo na kino, do kterého jste si kupovali vstupenky.
Vstupenky Vám přesunou do Vámi zvoleného kina. Kontakty pro jednotlivé pobočky můžete najít: http://www.cine-max.cz/7/kina

7.    Je možné vyměnit nebo vrátit již zakoupenou vstupenku?

Vstupenky není možné vrátit ani stornovat. Vstupenky Vám víme přesunout na jiné Vámi zvolené promítání nebo Vám poskytneme volnou vstupenku ve stejné hodnotě, jak byli Vámi zakoupené vstupenky. Je potřebné, abyste se zkontaktovali s pracovníky konkrétního kina a dohodli se na dalším postupu. Kontakty pro jednotlivé pobočky můžete najít na linku: http://cine-max.cz/7/kina

8.    Je u Vás možná rezervace vstupenek?

Rezervace vstupenek není možná.

9.    Je možné jít se vstupenkou stejný film v jiný čas nebo jiný den?

Ne. Jestli jste si koupili vstupenku na nějaké představení a nemůžete se daného představení zúčastnit, je potřebné vstupenku na pokladně kina vrátit a vyměnit ji za vstupenku na představení s jiným časem a datumem nejpozději 60 minut před začátkem původního představení.
 
Jaká je cena za 3D brýle?

Ve všech multikinech sítě CINEMAX a při všech 3D představeních je nutné použít 3D brýle. Jestli divák ještě nevlastní 3D brýle, má možnost si je zakoupit přímo na pokladně kina za poplatek v hodnotě 25 Kč za běžné 3D brýle. V případě, že si kupujete vstupenky on-line prostřednictvím internetu na 3D představení, koupu 3D brýlí můžete zrealizovat i on-line spolu se vstupenkami. Nutné je však potvrdit koupu 3D brýlí zaškrtnutím políčka: „Mám zájem o 3D brýle“.

10.    Kde najdu aktuální ceny vstupného?

Aktuální ceny vstupného najdete v ceníku umístěném na webu: http://www.cine-max.cz/94/o-sieti-cinemax/vstupne nebo v ceníku na pokladně kina.

11.    Studentské vstupné

Studentské vstupné je zvýhodněné vstupné pro studenty, kteří se na pokladně kina nebo při vstupě do kina, jestli si kupovali vstupenku on-line, musí prokázat platným studentským průkazem s fotkou. Na koupu studentského lístku je potřebné předložit průkaz nebo doklad o návštěvě školy. Může jít například o: ISIC, ITIC a jiné studentské průkazy.

12.    Dětské vstupné, důchodci, ZTP

Děti mají nárok na slevu ze vstupenky pro dospělé. Musí být však zjevné, že mají do 12 let.
Důchodci od 60 let mají nárok na důchodcovskou slevu po předložení občanského průkazu.
Zdravotně těžce postižení návštěvníci mají nárok na slevu po předložení průkazu ZTP.

13.    Mají všechny Vaše kina bezbariérový přístup? Jestli ano, mají ho ve všech sálech?

Všechny naše kina mají bezbariérový přístup, stejně tak i všechny sály. Jestli potřebujete pomoc, při příchodě do kina se obraťte na manažéra pobočky.

14.    Máte rodinné vstupné?

CINEMAX nemá rodinné vstupné, ale nabízí množství slev a zvýhodněných vstupenek, které Vám zaručí ještě výhodnější ceny. Využijte například náš zvýhodněný nákup vstupenek přes internet nebo lacinější vstupné, které nabízíme přes pracovní dny do 17:00 a v pondělí celý den, případně naše dětské víkendové představení.

                                                                                                       CINEMAX karty

 

1.    Co jsou to CINEMAX karty?

CINEMAX karty jsou věrnostní karty, které Vám nabízí výhodné slevy ze vstupného, ale taky při nákupu občerstvení v bufetu kina a na kavárně kina CINEMAX.

2.    Jaké jsou výhody CINEMAX FILM karty?

  • FILM karta je přenosná
  • Předložení karty opravňuje držitele získat slevu minimálně 30 Kč z ceny vstupenky. Taktéž opravňuje držitele na slevu 10 % z každého nákupu v bufetu a kavárně kina CINEMAX

3.    Jak a kde si můžu koupit CINEMAX VIP alebo FILM kartu a jaké jsou podmínky pro její získání?

CINEMAX karty si můžete koupit přímo v bufetu kina, kde vyplníte žádost o vystavení karty nebo si ji můžete objednat on-line prostřednictvím objednávkového formuláře:
http://www.cine-max.cz/903/o-sieti-cinemax/cinemax-karty
Abyste se mohli stát držitelem CINEMAX karty, musíte mít minimálně 16 let.

4.    Za co a kolik musím zaplatit, když si koupím CINEMAX kartu?

Při koupi CINEMAX karty je potřebné uhradit jednorázový poplatek za vystavení karty. Tento můžete uhradit přímo v kině v hotovosti nebo platební kartou. Stejně tak můžete za svou kartu zaplatit i on-line po vyplnění objednávkového formuláře.

5.    Kdy můžu začít využívat výhody CINEMAX karty v kině?

Když si zakoupíte CINEMAX kartu online, výhody CINEMAX karet můžete začít využívat hned po obdržení potvrzujícího e-mailu, který obsahuje číslo karty. Následně do 14 dní od doručení potvrzovacího e-mailu Vám bude doručena Vaše karta buď na adresu bydliska, kterou uvedete při registraci, nebo na pobočku kina, které si zvolíte.
Když si zakoupíte FILM kartu přímo v kině, můžete výhody využívat ihned. Karta nabývá platnost prvním použitím v kině. Je však důležité dbát na to, abyste si svou FILM KARTU zaregistrovali v lhůtě do 7 dní od prvního užití karty, a to on-line prostřednictvím tohoto linku: http://karty.cine-max.cz/.
Když si zakoupíte VIP kartu přímo v kině, je třeba počkat, dokud Vám karta nebude fyzicky doručena do 14 dní.

6.    Můžu kombinovat slevy, které mi poskytují CINEMAX karty spolu s jinými slevovými poukázkami?

Ne, slevy se nedají kombinovat.

7.    Komu mám napsat, když mi nedoručí moji CINEMAX kartu?

V případě, že Vám Vaše karta po 14 dnech nebyla doručena, prosím, kontaktujte nás na adrese: cine-max@cine-max.cz

8.    Můžu zrušit moji CINEMAX kartu?

Ano. Jestli máte zájem zrušit svou kartu, kontaktujte přímo centrálu CINEMAX. Nemáte však nárok na vrácení sumy za kartu.

9.    Co mám dělat v případě ztráty CINEMAX karty?

V případě ztráty CINEMAX karty je potřeba o této skutečnosti bezodkladně kontaktovat společnost CINEMAX prostřednictvím e-mailu: cine-max@cine-max.cz  
Na základě Vaší žádosti deaktivujeme starou kartu a bude Vám za poplatek vystavená nová karta, která bude platná dnem doručení.

10.    Dají se CINEMAX karty použít při koupi vstupenek on-line?

Ano. Při koupi on-line je potřebné zadat číslo Vaší CINEMAX karty.

11.    Jsou osobní údaje, které zadávám při registraci, v bezpečí?

Ano, samozřejmě. CINEMAX si uchovává osobní údaje našich diváků za účelem evidence a vystavení karet. Osobní údaje našich zákazníků nejsou poskytovány třetím stranám. Údaje nemohou být nijakým způsobem zneužité ani nikde zveřejněné.