Menu
Filtre (0)
Popover
Times
City
Odebírat novinky
Generic win

CINEMAX KARTY

SE CINEMAX KARTAMI VŽDY UŠETŘÍŠ!

Připravili jsme pro Tebe věrnostní systém, který šetří za Tebe a je teď dostupný pro každého. VIP kartu si můžeš koupit už i na jeden, tři, šest nebo dvanáct měsíců.
Je jedno, kdy si ji koupíš, protože není omezená kalendářním obdobím. Bude platit přesně tak dlouho, jak si budeš přát a můžeš si užívat maximální filmový zážitek za minimální možnou cenu do nekonečna!

JEŠTĚ NEMÁŠ SVOJI CINEMAX KARTU? KUP SI JI TEĎ ONLINE!
Už jsi majitelem? Prodluž si platnost a dále si vychutnávej MAXIMÁLNÍ FILMOVÝ ZÁŽITEK.

 

 

Cena VIP karty

12 měsíců6290 Kč
6 měsíců3590 Kč
3 měsíce1990 Kč
1 měsíc990 Kč

 

*Ceny karet zakoupené online závisí na aktuálním kurzu CZK oproti EUR.

  • VIP karta je nepřenosná – je vystavená na jméno.Při jejím použití je nutné předložit průkaz totožnosti.
  • VIP karta zaručí její držiteli vstup do kina na všechny běžné představení v síti kin CINEMAX na celé předplacené období. Na konkrétní představení (film) můžete VIP KARTU použít jen jednou za den, přičemž se dá použít na nákup maximálně 5 různých vstupenek za den. Taktéž opravňuje držitele na slevu 20 % z každého nákupu v bufetu;
  • Karta se nedá uplatnit na poplatek za 3D brýle, a na doplatek pro VIP lounge;
  • Karta je platná od prvního použití na nákup vstupenek. Svou kartu můžete začít využívat na nákup vstupenek ještě před jejím fyzickým doručením při zakoupení online (po 24 hod. od zaplacení), vaše karta Vám bude doručena do 14 dnů do kina CINEMAX. Platí do uplynutí předplaceného období. Platnost karty možno kdykoliv prodloužit uhrazením poplatku online: karty.cine-max.sk

CENA FILM KARTY

12 měsíců100 Kč
  • FILM karta je přenosná. Můžete si ji zakoupit přímo v kině. Po uhrazení poplatku na pokladně kina jí máte okamžitě k dispozici. Její platnost aktivujete prvním použitím při zakoupení lístku. Následně je však nutné FILM kartu zaregistrovat do 7 dnů od prvního použití online na této adrese: karty.cine-max.sk. V případě, že FILM kartu nezaregistrujete ve stanovené lhůtě, její platnost automaticky zaniká. Když si FILM kartu zakoupíte online na adrese karty.cine-max.sk, karta Vám bude doručena na Vámi zadanou adresu.

  • Film kartu si můžete vyzvednout přímo na pokladně kina CINEMAX Olympia Olomouc.

  • Předložení karty opravňuje držitele získat slevu minimálně 30 Kč z ceny vstupenky. Rovněž opravňuje držitele na slevu 10 % z každého nákupu v bufetu CINEMAX v Česku i na Slovensku.

  • Karta je platná od prvního použití na nákup vstupenek. Při zakoupení karty online můžete její výhody využívat za 24 hodin po zaplacení, a vaše karta vám bude doručena do 14 dní.

  • Po prvním použití je potřebné kartu zaregistrovat do 7 dnů na adrese karty.cine-max.sk. Platí do uplynutí předplaceného období – 12 měsíců.

  • Platnost karty lze kdykoliv prodloužit uhrazením poplatku online ZDE

Koupit