Menu
Filtre (0)
Popover
Times
City
Odebírat novinky
Generic win

CINEMAX – MAXIMÁLNÍ FILMOVÝ ZÁŽITEK

Naše síť kin CINEMAX vznikla v roce 2006 a aktuálně provozujeme 14 vícesálových kin s celkovou kapacitou 11 406 míst ve 12 slovenských městech. Naši diváci znají kino CINEMAX jako svoje lokální kino, ve kterém na ně čeká maximální filmový zážitek a možnost kulturního vyžití.
V pestré programové struktuře najdete opravdu široký výběr – od kasových trháků až po náročnější tituly pro skutečné filmové fajnšmekry. Prožijte u nás příběhy, které otřesou vašimi emocemi, ale i další kulturní události jako přímé přenosy či záznamy z koncertů moderních interpretů, oper, baletů či outdoorové a jiné filmové festivaly. Jsme také členy evropské sítě kin Europa Cinemas, což zaručuje bohatý výběr kvalitní evropské produkce.
Ve smyslu našeho hesla přistupujeme k našim zákazníkům a snažíme se, aby se obyčejná návštěva kina změnila na MAXIMÁLNÍ FILMOVÝ ZÁŽITEK! Záleží nám, jak se v kině cítíte, a proto neustále pracujeme na zkvalitňování našich služeb pro vás. Jako jediní na Slovensku promítáme filmy v unikátním formátu IMAX, poskytujeme maximální pohodlí a servis ve VIP kinosálech či nejlepší zvukový systém Dolby Atmos.

Vstupte s námi do světa příběhů, které vás dokážou rozesmát, nadchnout či rozplakat a změňte se na superhrdinu, anebo se vydejte na cestu džunglí, protože v našich kinech se běžný život mění na dobrodružství.