Menu
Filtre (0)
Popover
Times
City
Odebírat novinky
Generic win

TECHNOLOGIE A NOVINKY

VIP – luxusní sezení i pro nejnáročnější diváky

Přijďte si vychutnat maximální filmový zážitek a udělejte ze speciální příležitosti něco mimořádného s exkluzivním salónkem, našim intimním kinosálem s luxusními polohovatelnými sedadly a možností objednat si občerstvení přímo ze sedadla.

Premium Plus – vyšší standard sezení

Všechna křesla jsou větší než klasická a poskytnou větší prostor pro nohy než v jiných kinech. Mají zvýšené opěrky hlavy i pro ty nejvyšší diváky a díky zdvojené loketní opěrce se už nikdy nebudete muset tlačit se spolusedícím.

 

Ultra-X - Maximální kinematografická zkušenost v CINEMAX

Ultra-X projekce CINEMAX je kombinací dvou nejmodernějších technologií: Dolby Atmos a 4K Laser RGB. Tato dvojice přispívá k vytvoření zcela nové úrovně filmového zážitku prostřednictvím špičkového, jasného obrazu, který nabízí realistický vizuální zážitek a pohyblivých zvuků, které vás obklopují ze všech směrů a stran.

4K Laser – Ještě vyšší rozlišení, škála barev a kontrasty

Obraz, který promítáme na plátnech kin je tvořený množstvím drobných čtverečků – pixelů. Běžný standard v kinech je 2K, my v CINEMAX jsme se rozhodli posunout hranice ještě o něco dál, až na 4K. Laserová technologie RGB navíc dodává obrazu neuvěřitelnou škálu barev a kontrastů.

Dolby Atmos – nejdokonalejší zvukový systém v kině

Aby byl filmový zážitek dokonalý, je potřebný skvělý zvuk. Toto si velmi dobře uvědomujeme, a proto jsme pro nejnáročnější filmové fajnšmekry zřídili kinosály se zvukovým systémem Dolby Atmos. Ten v současnosti představuje špičku v audiotechnice pro kina. Zvuk vás obklopí, pohltí a Vy zapomenete, kde se nacházíte.