Menu
Filtre (0)
Popover
Times
City
Odebírat novinky
Generic win

TECHNOLOGIE A NOVINKY

Ultra-X - Maximální kinematografická zkušenost v CINEMAX

Ultra-X projekce CINEMAX je kombinací dvou nejmodernějších technologií: Dolby Atmos a 4K. Tato dvojice přispívá k vytvoření zcela nové úrovně filmového zážitku prostřednictvím špičkového, jasného obrazu, který nabízí realistický vizuální zážitek a pohyblivých zvuků, které vás obklopují ze všech směrů a stran.

4K – Ještě vyšší rozlišení

Obraz, který promítáme na plátnech kin je tvořený množstvím drobných čtverečků – pixelů. Běžný standard v kinech je 2K, my v CINEMAX jsme se rozhodli posunout hranice ještě o něco dál, až na 4K.

Dolby Atmos – nejdokonalejší zvukový systém v kině

Aby byl filmový zážitek dokonalý, je potřebný skvělý zvuk. Toto si velmi dobře uvědomujeme, a proto jsme pro nejnáročnější filmové fajnšmekry zřídili kinosály se zvukovým systémem Dolby Atmos. Ten v současnosti představuje špičku v audiotechnice pro kina. Zvuk vás obklopí, pohltí a Vy zapomenete, kde se nacházíte.

Kožená sedadla se zabudovaným tabletem, pomocí kterého si můžete objednat občerstvení až do kinosálu. Pohodlně se usaďte, dejte si welcome drink, nechte si přinést občerstvení a vychutnejte si MAXIMÁLNÍ FILMOVÝ ZÁŽITEK.

VIP – luxusní sezení i pro nejnáročnějších diváků

Kožená sedadla se zabudovaným tabletem, pomocí kterého si můžete objednat občerstvení až do kinosálu. Pohodlně se usaďte, vyložte si nohy na taburet, dejte si welcome drink, nechte si přinést občerstvení a vychutnejte si MAXIMÁLNÍ FILMOVÝ ZÁŽITEK.

Premium Plus – sedadla s nejlepším zorným uhlem

Barevně odlišná sedadla, které jsou větší než klasická a poskytnou větší prostor na nohy. Mají zvýšené opěrky hlavy i pro ty nejvyšší diváky. Umístěny jsou v tom nejlepším úhlu vůči plátnu tak, aby jste si mohli vychutnat film jak zamýšleli jeho tvůrci.

 

 

* Upozorňujeme, že technologie IMAX a DOLBY ATMOS můžou mít nepříznivý vliv na lidi se sluchovými problémy anebo s citlivým sluchem, a proto je těmto divákům nedoporučujeme.
** Upozorňujeme, že technologie D-BOX může  mít nepříznivý vliv na senzibilní lidi, lidi s poruchami pohybového aparátu, na lidi se srdcovými poruchami a těhotné ženy, a proto ji těmto divákům nedoporučujeme.