Menu
Filtre (0)
Popover
Times
City
Odebírat novinky
Generic win

VIP LOUNGE

VIP lounge

Deadpool & Wolverine

15 127 min CZ Dabing akční
Více
15 127 min akční
Země Původu: USA
Režisér: Shawn Levy
Obsazení: Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Emma Corrin, Morena Baccarin, Rob Delaney, Leslie…

Wolverine se zotavuje ze zranění, když se setká s hláškujícím Deadpoolem. Spojíse, aby porazili společného nepřítele.

Wolverine se zotavuje ze zranění, když se setká s hláškujícím Deadpoolem. Spojíse, aby porazili společného nepřítele.

VIP lounge

V hlavě 2

U 96 min CZ Dabing Animovaný
Více
U 96 min Animovaný
Země Původu: USA
Režisér: Kelsey Mann
Obsazení: Amy Poehler, Maya Hawke, Lewis Black, Phyllis Smith, Tony Hale, Liza Lapira, Ayo…

Ve snímku V hlavě 2 společností Disney a Pixar budou mít diváci znovu možnost se podívat na to, co se právě odehrává v hlavě čerstvé teenagerky Riley. Dějí se zde velké věci – ve velícím centru probíhají neočekávané stavební práce, aby se sem vešli překvapiví noví hosté: zbrusu nové emoce! Radost,…

Ve snímku V hlavě 2 společností Disney a Pixar budou mít diváci znovu možnost se podívat na to, co se právě odehrává v hlavě čerstvé teenagerky Riley.…

Dopřejte si VIP zážitek a nechte se rozmazlovat již od prvního momentu vstupu do kina. VIP salonek je určen jen pro diváky, kteří si koupili vstupenku do VIP lounge, aby čekání na film bylo co nejpříjemnější. Tady si před začátkem filmu můžete vychutnat s rodinou či přáteli připravený welcome drink.

Vychnutnat si můžete také sklenku dobrého červeného vína nebo piva, či kvalitnější nealkoholické a alkoholické nápoje. Občerstvení není zahrnuto v ceně vstupenky. 

VIP kinosál byl projektován se zřetelem na Vaše maximální soukromí. Je sestaven ze samostatně stojících dvojic nadstandardních elektricky polohovatelných křesel, které jsou širší a disponují větším sedákem. Díky jejich polohovatelnosti opěradla i opěrky na nohy si během filmu můžete vychutnat maximální pohodlí. A za jejich kvalitu ručí tradiční český výrobce. Kromě toho, svůj popcorn si můžete objednat přímo před vstupem do sálu, nebo až z pohodlí vašeho křesla prostřednictvím tabletu kdykoliv během představení, který máte hned po ruce. Vaše občerstvení Vám tak přineseme přímo do křesla, aby Vám už neušlo nic z Vašeho oblíbeného filmu.