Menu
Filtre (0)
Popover
Times
City
Odebírat novinky
Generic win

O síti CINEMAX

O síti CINEMAX

Společnost CINEMAX od svého vzniku – 1. července 2006 – vybudovala a provozuje 14 vícesálových kin. Aktuálně se tak CINEMAX příběhy odehrávají v 65 sálech s celkovou kapacitou 11 406 míst ve 12 slovenských městech. Diváci v Banské Bystrici, Bratislavě, Dunajské Stredě, Košicích, Nitře, Popradě, Prešově, Skalici, Trenčíně, Trnavě, Martině a Žilině znají své lokální kino CINEMAX nejen jako místo.

Kina CINEMAX mají pohodlná křesla a disponují nejnovějšími zvukovými a obrazovými technologiemi. Kromě toho, v některých městech umocní maximální filmový zážitek také „vychytávky“ jako IMAX, D-BOX, projekce v rozlišení 4K, či nejdokonalejší zvukový systém na světě DOLBY ATMOS. Všechny sály kin CINEMAX jsou digitalizované a některé z nich umožňují i promítáni ve 3D formátu.

Spolčenost CINEMAX neustále pracuje na zkvalitnění svých služeb v celé síti vícesálových kin, aby zabezpečila dokonalou spokojenost svých návštěvníků. I v tomto roce se všichni můžou těšit na nové projekty a akce, které divákům opět dokážou, že nejlepší zábava je v kině!

Těšíme se na Vaši návštěvu.
V případě jakýchkoliv otázek, postřehů anebo nápadů nás kontaktujte na: olympiaolomouc@cine-max.cz