Menu
Filtre (0)
Popover
Times
City
Odebírat novinky
Generic win

O SÍTI CINEMAX

Společnost CINEMAX od svého vzniku – 1. července 2006 – vybudovala a provozuje 14 vícesálových kin. Aktuálně se tak CINEMAX příběhy odehrávají v 65 sálech s celkovou kapacitou 11 406 míst ve 12 slovenských městech. Diváci v Banské Bystrici, Bratislavě, Dunajské Stredě, Košicích, Nitře, Popradě, Prešově, Skalici, Trenčíně, Trnavě, Martině a Žilině znají své lokální kino CINEMAX nejen jako místo, kde si vychutnají maximální filmový zážitek s ´běžnou´ filmovou nabídkou, ale kde se často dějí i různé jiné kulturní akce jako přímé přenosy, festivaly, záznamy koncertů, oper, baletů či divadel.

Kromě toho jsme na konci roku 2019 otevřeli naše první 12-sálové kino v Rumunské Bukurešti. Tu jsme kromě jedinečného konceptu VIP Lounge či dětské sály úspěšně představili i novou úroveň kvality sledování filmů pod značkou UltraX. Ta kombinuje nejlepší prostorový zvuk Dolby ATMOS a křišťálově čistý obraz laserového 4K projektoru, který lze navštívit i v CINEMAX Olomouc. To bylo slavnostně otevřeno během roku 2021 jako první kino CINEMAX v České republice. Má 6 sálů, je celé vybavené nadstandardními sedadly, UltraX sálem i VIP Lounge.

Kina CINEMAX mají pohodlná křesla a disponují nejnovějšími zvukovými a obrazovými technologiemi. Kromě toho, v některých městech umocní maximální filmový zážitek také „vychytávky“ jako IMAX, D-BOX, projekce v rozlišení 4K, či nejdokonalejší zvukový systém na světě DOLBY ATMOS. Všechny sály kin CINEMAX jsou digitalizované a některé z nich umožňují i promítáni ve 3D formátu.

Společnost CINEMAX neustále pracuje na zkvalitnění svých služeb v celé síti vícesálových kin, aby zabezpečila dokonalou spokojenost svých návštěvníků. I v tomto roce se všichni můžou těšit na nové projekty a akce, které divákům opět dokážou, že nejlepší zábava je v kině!
 

Těšíme se na Vaši návštěvu.
V případě jakýchkoliv otázek, postřehů anebo nápadů nás kontaktujte na: kinool@cine-max.cz